kvaš na papíře | 44,3 × 30,4 cm | sign. V. Sychra 37 | rámováno
STARTING PRICE: 32 000 CZK
SOLD FOR: 36 000 CZK
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 9 December 2018
from 6 pm
Tuesday 4 December - Sunday 9 December 2018
10 am - 7 pm
barevné a čiré sklo s reliéfně dekorovanou nohou | v. 74,5 cm
STARTING PRICE: 14 000 Kč
136barevné a čiré sklo s hutními nálepy | v. 54 cm
STARTING PRICE: 18 000 Kč
SOLD FOR: 18 000 CZK
barevné a čiré sklo, hutně tvarované | v. 71 cm
STARTING PRICE: 42 000 Kč
SOLD FOR: 42 000 CZK
čiré sklo s barevnými hutními nálepy listů a květů | v. 30 cm
STARTING PRICE: 14 000 Kč
SOLD FOR: 14 000 CZK
čiré sklo ve tvaru šátku s modrým lemem | 36 × 34,5 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
140čiré sklo se spirálovým límcem | v. 63,8 cm
STARTING PRICE: 9 000 Kč
hutně tvarované sklo s nálepy, mírně poškozeno | v. 64 cm
STARTING PRICE: 14 000 Kč
142sklo barevné vrstvené, hutně tvarované, broušené a ryté | 14 × 24,5 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
143dekorované stříbro a čiré sklo se secesními a artdecovými motivy | 24 × 19 cm
STARTING PRICE: 11 000 Kč
matované sklo reliéfně dekorované empírovým rytím a ruční domalbou se zlacením | 6,2 × 12,2 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
145hutně tvarované, fazetově broušené sklo se sraženými rohy, barevnými nálepy, unikátní dílo | v. 24,2 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
146zvlněné čiré sklo s celoplošnou dekorací květů a listů domalovanými transparentními polychromními emailovými barvami, unikátní dílo | 35,1 × 27,5 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
tuš na kartonu | 31 × 23,4 cm
STARTING PRICE: 9 500 Kč
148olej na desce | 61,5 × 50 cm
STARTING PRICE: 18 000 Kč
SOLD FOR: 18 000 CZK
kvaš na papíře | 44,3 × 30,4 cm
STARTING PRICE: 32 000 Kč
SOLD FOR: 36 000 CZK
olej na plátně | 110 × 29,6 cm
STARTING PRICE: 29 000 Kč
151bronz | v. 40,5 cm
STARTING PRICE: 38 000 Kč
152litografie | 36,5 × 27 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
kvaš na kartonu, oboustranný obraz | 59 × 49,3 cm
STARTING PRICE: 23 000 Kč
154olej na kartonu | 65 × 49,5 cm
STARTING PRICE: 21 000 Kč
155kvaš na kartonu | 34 × 54 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč