Hlava
152

Joan Miró (1893 – 1983)

Hlava

litografie | 36,5 × 27 cm | signováno v tisku Miró, 130/150 | rámováno

STARTING PRICE: 35 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART