akryl na papíře a desce | 125 x 90 cm | sign. Erik Binder | adjustováno
STARTING PRICE: 21 000 CZK
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
ONLINE
Sunday 2 May 2021
from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
25.4. - 30.4. 2021
10 am - 6 pm
akryl na papíře a desce | 85 x 60 cm
STARTING PRICE: 19 000 Kč
002akryl na papíře a desce | 70 x 50 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
003akryl na plátně | 70 x 100 cm
STARTING PRICE: 24 000 Kč
akryl na papíře a desce | 125 x 90 cm
STARTING PRICE: 21 000 Kč
005akryl na papíře | 30 x 40 cm
STARTING PRICE: 16 000 Kč
006akryl na papíře a desce | 70 x 50 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
akryl na plátně | 140 x 210 cm
STARTING PRICE: 110 000 Kč
008akryl na plátně | 80 x 60 cm
STARTING PRICE: 21 000 Kč
009akryl na papíře | 30 x 30 cm
STARTING PRICE: 5 500 Kč
akryl na papíře a desce | 70 x 50 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
011akryl na plátně | 80 x 80 cm
STARTING PRICE: 22 000 Kč
012akryl na papíře | 30 x 40 cm
STARTING PRICE: 16 000 Kč
akryl na plátně | 80 x 80 cm
STARTING PRICE: 22 000 Kč
014akryl na papíře a desce | 47 x 42 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
015akryl na papíře a desce | 90 x 125 cm
STARTING PRICE: 21 000 Kč
akryl na plátně | 80 x 80 cm
STARTING PRICE: 22 000 Kč
017akryl na papíře | 30 x 30 cm
STARTING PRICE: 5 500 Kč
018akryl na plátně | 100 x 70 cm
STARTING PRICE: 24 000 Kč
akryl na papíře | 30 x 30 cm
STARTING PRICE: 5 500 Kč
020akryl na plátně | 100 x 70 cm
STARTING PRICE: 24 000 Kč
021akryl na papíře | 30 x 42 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
akryl na plátně | 50 x 60 cm
STARTING PRICE: 22 000 Kč
023akryl na papíře a desce | 70 x 50 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
024akryl na papíře | 30 x 30 cm
STARTING PRICE: 5 500 Kč
akryl na plátně | 20 x 20 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
026akryl na papíře | 40 x 60 cm
STARTING PRICE: 11 000 Kč
027akryl na plátně | 100 x 100 cm
STARTING PRICE: 30 000 Kč