<x
Čas
031

Erik Binder (1974)

Čas, 2014

akryl na plátně | 120 x 90 cm | sign. vzadu Erik Binder 2014 | rámováno

STARTING PRICE: 39 000 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

ACTION TYPE

ONLINE
Sunday 2 May 2021
from 6 p.m. sharp

EXHIBITION

NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
25.4. - 30.4. 2021
10 am - 6 pm

ERIK BINDER