SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
ONLINE AUCTION
Sunday 19th March 2023
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
14. 3. - 19. 3. 2023
10 am - 6 pm
akryl na kartonu | 100 x 70 cm
STARTING PRICE: 23 000 Kč
SOLD FOR: 23 000 CZK
tiskařské barvy na plátně | 42 x 62 cm
STARTING PRICE: 55 000 Kč
084akryl na plátně | 60 x 45 cm
STARTING PRICE: 32 000 Kč
SOLD FOR: 32 000 CZK
kombinovaná technika na plátně | 80 x 70 cm
STARTING PRICE: 60 000 Kč
134kombinovaná technika na papíře | 61,7 x 42,6 cm
STARTING PRICE: 11 000 Kč
138kombinovaná technika na papíře | 61,5 x 43,7 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč