SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
ONLINE AUCTION
Sunday 19th March 2023
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
14. 3. - 19. 3. 2023
10 am - 6 pm
kombinovaná technika na papíře a plátně | 135 x 85 cm
STARTING PRICE: 45 000 Kč
196mezzotinta | 31,5 x 21,2 cm | 10/15
STARTING PRICE: 2 500 Kč
SOLD FOR: 11 000 CZK
litografie | 50 x 71 cm | 1/90
STARTING PRICE: 3 500 Kč
SOLD FOR: 4 600 CZK