Váza
012

Marie Glückaufová (1946)

Váza, nedatováno

sklo čiré, broušené, leštěné, mírný oťuk ve sklovině, autorská práce, | 17,7 x 14,5 cm | sign. Glückaufová, Nový Bor

STARTING PRICE: 7 000 CZK

GLASS AND CERAMICS