Pohár
027

Dino Martens, připsáno

Pohár, nedatováno

sklo čiré s černobílými inkluzemi | v. 24,8 cm | značeno rytinou Modello di Bianconero, Murano, Itálie

STARTING PRICE: 1 200 CZK

GLASS AND CERAMICS