Váza
008

Bořek Šípek (1946 - 2016)

Váza, nedatováno

rubínové sklo, foukané, hutně tvarované | v. 28 cm | sign. Bořek Šípek, opatřeno nálepkou, sklárna Ajeto, Lindava u Nového Boru | 13/200

STARTING PRICE: 9 000 CZK

GLASS AND CERAMICS