Objekt
018

František Janák (1951)

Objekt, nedatováno

sklo čiré a rubínové, broušené, lepené | 27,5 x 34,5 cm | sign. Janák, ateliér autora

STARTING PRICE: 15 000 CZK

GLASS AND CERAMICS