Váza
062

Henryk Albin Tomaszewski (1906-1993)

Váza, 60. léta 20. století

sklo foukané do formy, ovinuté čirým sklem | v. 23 cm | značeno "T.", Polsko

STARTING PRICE: 1 800 CZK

GLASS AND CERAMICS