Váza Marina
070

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza Marina, nedatováno

sklo čiré s barevnými lístky, hutně tvarované | v. 25,5 cm | sign. Bořek Šípek, opatřeno nálepkou, sklárna Ajeto, Lindava u Nového Boru

STARTING PRICE: 6 000 CZK

GLASS AND CERAMICS