Vzpomínat a zapomínat
095

Autor nezařazen

Vzpomínat a zapomínat, nedatováno

keramická hlína, zrnitá struktura s polevou | v. 32 cm | signováno, ateliér autora

STARTING PRICE: 2 400 CZK
SOLD FOR: 3 200 CZK

GLASS AND CERAMICS