Krajina
009

Otakar Nejedlý (1883 - 1957)

Krajina, 1920

olej na desce | 30 x 38 cm | sign. O. N. 1920, vzadu opatřeno razítkem z výstavy | rámováno

STARTING PRICE: 25 000 CZK
SOLD FOR: 68 000 CZK

IMPORTANT WORKS