Kompozice
011

Vojtěch Tittelbach (1900 - 1971)

Kompozice, 1930

olej na plátně | 67 x 58 cm | značeno vzadu | rámováno

STARTING PRICE: 42 000 CZK
SOLD FOR: 78 000 CZK

IMPORTANT WORKS