Zátiší
015

Andrej Bělocvětov (1923 - 1997)

Zátiší, 1954

olej na překližce | 32 x 48 cm | sign. Bělocvětov 54 | rámováno

STARTING PRICE: 35 000 CZK
SOLD FOR: 35 000 CZK

IMPORTANT WORKS