Mezi svými
020

Jiří Balcar (1929 - 1968)

Mezi svými, 1966

akvatinta, lept | 33 x 21,2 cm | sign. Jiří Balcar 66 | 8/20 | rámováno

STARTING PRICE: 11 000 CZK
SOLD FOR: 12 000 CZK

IMPORTANT WORKS