akvatinta, lept | 33 x 21,2 cm | sign. Jiří Balcar 66 | 8/20 | rámováno
STARTING PRICE: 11 000 CZK
SOLD FOR: 12 000 CZK
MILOŠ ENGLBERTH
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
ZBYNĚK SEDLECKÝ
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
OTA JANEČEK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
PETR PAVLÍK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
OTAKAR SLAVÍK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
JAN KOBLASA
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
JAN ŠVANKMAJER
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
ONLINE AUCTION
Sunday 29 May 2022
at 7 pm sharp
NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
24.5. - 29.5. 2022
10 am - 7 pm
ONDŘEJ SÝKORA
+420 603 770 945
info@pragueauctions.com
dřevoryt, 6 ks | psáno ve francouzském jazyce
STARTING PRICE: 60 000 Kč
002lept | 25 x 34,5 cm
STARTING PRICE: 22 000 Kč
SOLD FOR: 22 000 CZK
tuš na papíře | 11,5 x 18,5 cm
STARTING PRICE: 60 000 Kč
dřevořez | 14,5 x 20 cm
STARTING PRICE: 190 000 Kč
SOLD FOR: 190 000 CZK
tuš na papíře | 12 x 19 cm
STARTING PRICE: 55 000 Kč
007tužka na papíře | 20,3 x 16,2 cm
STARTING PRICE: 28 000 Kč
olej na překližce | 38 x 32 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 36 000 CZK
olej na desce | 30 x 38 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 68 000 CZK
pochoir, 1 ks; dřevoryt, 19 ks | psáno ve francouzském jazyce | č. 285/500
STARTING PRICE: 110 000 Kč
olej na plátně | 67 x 58 cm
STARTING PRICE: 42 000 Kč
SOLD FOR: 78 000 CZK
dřevoryt, 1 ks | psáno ve francouzském jazyce
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 5 000 CZK
lept, 7 ks | opatřeno věnováním F. Halase | výtisk č. 296
STARTING PRICE: 50 000 Kč
I. vydání, 12 ks, zinkografie | 28,3 x 41,5 cm
STARTING PRICE: 110 000 Kč
SOLD FOR: 110 000 CZK
olej na překližce | 32 x 48 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
SOLD FOR: 35 000 CZK
bronz | 166 x 75 cm
STARTING PRICE: 1 100 000 Kč
kvaš, tempera, tuš a gáza na plátně | 61 x 43,5 cm
STARTING PRICE: 27 000 Kč
SOLD FOR: 25 000 CZK
bronz | 107 x 105 x 27 cm; s podstavou v. 115 cm | I. odlitek
STARTING PRICE: 420 000 Kč
019olej na plátně | 40 x 45,5 cm
STARTING PRICE: 27 000 Kč
akvatinta, lept | 33 x 21,2 cm | 8/20
STARTING PRICE: 11 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
olej na papíře | 59 x 70 cm
STARTING PRICE: 19 000 Kč
SOLD FOR: 23 000 CZK
pálená hlína, polychromováno | 40 x 13 x 8 cm
STARTING PRICE: 120 000 Kč
olej na plátně | 62,5 x 55,2 cm
STARTING PRICE: 85 000 Kč
SOLD FOR: 110 000 CZK
polychromované dřevo | v. 80 cm
STARTING PRICE: 150 000 Kč
025tiskařské barvy na plátně | 60 x 60 cm
STARTING PRICE: 42 000 Kč
olej na plátně | 150 x 100 cm
STARTING PRICE: 65 000 Kč
027tuš a tužka na papíře | 54 x 62 cm
STARTING PRICE: 22 000 Kč
028olej na plátně | 85 x 62 cm
STARTING PRICE: 90 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 90 x 120 cm
STARTING PRICE: 150 000 Kč
030olej na plátně | 170 x 140 cm
STARTING PRICE: 140 000 Kč
031olej na plátně | 140 x 110 cm
STARTING PRICE: 75 000 Kč
SOLD FOR: 75 000 CZK
akryl na desce | 44,5 x 35 cm
STARTING PRICE: 60 000 Kč
033akvarel a tuš na papíře | 58,5 x 41,5 cm
STARTING PRICE: 9 000 Kč
SOLD FOR: 11 000 CZK
olej na plátně | 97 x 135 cm
STARTING PRICE: 280 000 Kč
akvarel a tempera na papíře | 43,2 x 58,2 cm
STARTING PRICE: 20 000 Kč
036asambláž, kombinovaná technika na papíře | 47 x 38 cm
STARTING PRICE: 17 000 Kč
SOLD FOR: 17 000 CZK
kombinovaná technika na plátně | 77 x 60 cm
STARTING PRICE: 33 000 Kč
serigrafie | 32 x 32 cm | 24/40
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
fotolitografie | 82 x 62 cm | 54/60
STARTING PRICE: 210 000 Kč
040olej na sololitu | 45 x 30 cm
STARTING PRICE: 43 000 Kč
SOLD FOR: 43 000 CZK
bronz | v. 101 cm | I. odlitek
STARTING PRICE: 230 000 Kč
SOLD FOR: 230 000 CZK
sklo čiré s optickým dekorem, hutně tvarované | v. 60,5 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
043olej na plátně | 110 x 80 cm
STARTING PRICE: 57 000 Kč
tuš na kartonu | 70 x 100 cm
STARTING PRICE: 45 000 Kč
045šitá koláž | 195 x 90,5 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
SOLD FOR: 56 000 CZK
bronz | 55 x 53 x 53 cm
STARTING PRICE: 135 000 Kč
SOLD FOR: 145 000 CZK
olej na plátně | 115 x 145 cm
STARTING PRICE: 40 000 Kč
048litografie | 32,5 x 71 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
049fotografie na plátně | 84 x 120 cm | 1/1
STARTING PRICE: 33 000 Kč
olej a koláž na plátně | 103 x 56 cm
STARTING PRICE: 95 000 Kč
051akvarel a tuš na papíře | 54 x 38,5 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
digitální tisk na syntetickém plátně | 150 x 95 cm
STARTING PRICE: 31 000 Kč
asambláž na desce | 71 x 100 cm
STARTING PRICE: 51 000 Kč
054olej na desce | 61 x 59 cm
STARTING PRICE: 57 000 Kč
055akryl na papíře | 41 x 49 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
bronz | 34 x 34 cm
STARTING PRICE: 55 000 Kč
057akryl na plátně | 90 x 110 cm
STARTING PRICE: 110 000 Kč
058broušené, leštěné a malované sklo Float, 3 duté tvary | 61 x 45 x 33 cm
STARTING PRICE: 75 000 Kč
akryl na vypárávané jeansovině | 90 x 50 cm
STARTING PRICE: 30 000 Kč
060kombinovaná technika na plátně, akryl, korálky | 83 x 104 cm
STARTING PRICE: 80 000 Kč
061kombinovaná technika na plátně | 145 x 110 cm
STARTING PRICE: 45 000 Kč
akryl na plátně | 80 x 190 cm
STARTING PRICE: 55 000 Kč
SOLD FOR: 55 000 CZK
akryl na plátně | 80 x 100 cm
STARTING PRICE: 45 000 Kč
064olej na plátně | 150 x 100 cm
STARTING PRICE: 55 000 Kč
akryl na plátně, asambláž | 60 x 50 cm
STARTING PRICE: 17 000 Kč
SOLD FOR: 23 000 CZK
sklo čiré s optickým dekorem a kobaltovými nálepy, hutně tvarované | 34,2 x 27 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 22 000 CZK
asambláž | 32 x 44 x 48 cm
STARTING PRICE: 160 000 Kč
akryl na plátně | 120 x 90 cm
STARTING PRICE: 100 000 Kč
SOLD FOR: 100 000 CZK
acrystal | 60 x 60 cm
STARTING PRICE: 57 000 Kč
070olej na plátně | 170 x 110 cm
STARTING PRICE: 72 000 Kč
olej na plátně | 120 x 100 cm
STARTING PRICE: 50 000 Kč
072epoxid | v. 95 cm
STARTING PRICE: 110 000 Kč
073kamenina | v. 65 cm
STARTING PRICE: 60 000 Kč
akryl na plátně | 110 x 80 cm
STARTING PRICE: 65 000 Kč
075objekt, asambláž | 135 x 110 cm
STARTING PRICE: 220 000 Kč
SOLD FOR: 220 000 CZK
kombinovaná technika na papíře a plátně | 95 x 140 cm
STARTING PRICE: 55 000 Kč
SOLD FOR: 55 000 CZK
akryl na plátně | 130 x 170 cm
STARTING PRICE: 60 000 Kč
078olej na plátně | 65 x 100 cm
STARTING PRICE: 130 000 Kč
079bronz | 160 x 22 x 19 cm | 3/7
STARTING PRICE: 265 000 Kč
akryl na plátně | 100 x 150 cm
STARTING PRICE: 60 000 Kč
081olej na plátně | 180 x 150 cm
STARTING PRICE: 46 000 Kč
082objekt, asambláž | 70 x 50 cm
STARTING PRICE: 36 000 Kč
SOLD FOR: 42 000 CZK
olej na papíře | 84 x 59 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
084olej na plátně | 70 x 50 cm
STARTING PRICE: 30 000 Kč
SOLD FOR: 30 000 CZK
olej na plátně | 120 x 100 cm
STARTING PRICE: 60 000 Kč
olej na plátně | 90 x 135 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
087kombinovaná technika na plátně | 90 x 60 cm
STARTING PRICE: 50 000 Kč
SOLD FOR: 57 000 CZK
rotovaná nerezová ocel | 35 x 30 x 31 cm
STARTING PRICE: 49 000 Kč
olej na plátně | 70 x 55 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 25 000 CZK
kombinovaná technika na sololitu | 73,3 x 122 cm
STARTING PRICE: 37 000 Kč
091olej na plátně | 80 x 100 cm
STARTING PRICE: 45 000 Kč