Noc a den
034

Ota Janeček (1919 - 1996)

Noc a den, 1984

olej na plátně | 97 x 135 cm | sign. Ota Janeček 1984, č. soupisu 4123 | rámováno

STARTING PRICE: 280 000 CZK

IMPORTANT WORKS