Krajina na vysokém podpadku
035

Karel Valter (1909 - 2006)

Krajina na vysokém podpadku, 1984

akvarel a tempera na papíře | 43,2 x 58,2 cm | sign. Valter 84 | rámováno

STARTING PRICE: 20 000 CZK

IMPORTANT WORKS