Létání a padání
043

Miroslav Šnajdr (1938)

Létání a padání, 1988

olej na plátně | 110 x 80 cm | sign. vzadu M. Šnajdr 88, opatřeno štítkem | rámováno

STARTING PRICE: 57 000 CZK

IMPORTANT WORKS