Hořící hroby
051

Jaroslav Vožniak (1933 - 2005)

Hořící hroby, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 54 x 38,5 cm | sign. Jaroslav Vožniak | rámováno

STARTING PRICE: 15 000 CZK
SOLD FOR: 15 000 CZK

IMPORTANT WORKS