Broskvoň
062

Petr Pastrňák (1962)

Broskvoň, 2008

akryl na plátně | 80 x 190 cm | sign. vzadu Petr Pastrňák 2008 | rámováno

STARTING PRICE: 55 000 CZK
SOLD FOR: 55 000 CZK

IMPORTANT WORKS