Modrý závěs
064

Pavel Šmíd (1964)

Modrý závěs, 2012

olej na plátně | 150 x 100 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd 2012

STARTING PRICE: 55 000 CZK

IMPORTANT WORKS