Protější břeh
084

František Hodonský (1945)

Protější břeh, 2021

olej na plátně | 70 x 50 cm | sign. Hodonský

STARTING PRICE: 30 000 CZK
SOLD FOR: 30 000 CZK

IMPORTANT WORKS