Placebo
089

Miloš Englberth (1974)

Placebo, 2022

olej na plátně | 70 x 55 cm | sign. Englberth 22 | rámováno

STARTING PRICE: 25 000 CZK
SOLD FOR: 25 000 CZK

IMPORTANT WORKS