SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
LIVE AUCTION
Sunday 19 November 2022
at 2.15 p.m.
Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723/14, Liberec
09. 11. od 17.30 do 19.00 hod
10. 11. od 10.00 do 19.00 hod
11. 11. od 12.00 do 17.00 hod
12. - 13. 11. od 10.00 do 17.00 hod
15. - 17. 11. od 10.00 do 17.00 hod
TOMÁŠ LEXA
Přijměte pozvání na 26. benefiční aukci umění Nadace EURONISA.
Noemi Martinová, ředitelka nadace