Asfaltér
018

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Asfaltér, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 18,7 x 39 cm | sign. vzadu Gribovský Ant., opatřeno razítky z výstav

STARTING PRICE: 1 000 CZK
SOLD FOR: 1 000 CZK

PHOTOGRAPHY