Ojíněné stromy
020

Ladislav Sitenský (1919 - 2009)

Ojíněné stromy, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18 x 24 cm | sign. vzadu Sitenský

STARTING PRICE: 3 000 CZK
SOLD FOR: 3 800 CZK

PHOTOGRAPHY