Malý strašák
040

František Dostál (1938 - 2023)

Malý strašák, nedatováno

vintage gelatin silver print | 36 x 26,1 cm | sign. vzadu František Dostál

STARTING PRICE: 2 500 CZK

PHOTOGRAPHY