Tanec
046

Vasil Stanko (1962)

Tanec, nedatováno

vintage gelatin silver print | 44 x 44 cm | rámováno

STARTING PRICE: 500 CZK
SOLD FOR: 1 100 CZK

PHOTOGRAPHY