055

Josef Hník (1946)

Bez názvu, nedatováno

vintage gelatin silver print, kontakty stabilizované selenem | 30 x 24 cm | sign. Hník

STARTING PRICE: 15 000 CZK
SOLD FOR: 15 000 CZK

PHOTOGRAPHY