Dívka ve stínech
062

Leon Bosc, studio

Dívka ve stínech, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30 x 30 cm | opatřeno razítkem Studio Léon Bosc, Béziers | rámováno

STARTING PRICE: 200 CZK
SOLD FOR: 2 300 CZK

PHOTOGRAPHY