Krajina u přáslovic
073

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Krajina u přáslovic, nedatováno

vintage gelatin silver print | 10,7 x 23 cm | sign. vzadu Gribovský

STARTING PRICE: 500 CZK

PHOTOGRAPHY