Můj první ples
086

Alena Vykulilová (1953)

Můj první ples, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,8 x 22 cm | sign. vzadu Alena Vykulilová

STARTING PRICE: 1 000 CZK

PHOTOGRAPHY