Gravitace
125

Goran Tačevski (1961)

Gravitace, 1992 - 1998

vintage gelatin silver print | 27,7 x 27,7 cm | sign. Goran Tacevski | rámováno

STARTING PRICE: 500 CZK
SOLD FOR: 550 CZK

PHOTOGRAPHY