Model
131

Milan Šára (1937 - 2010)

Model, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30 x 22 cm | sign. Milan Šára, vzadu opatřeno razítkem autora

STARTING PRICE: 500 CZK
SOLD FOR: 500 CZK

PHOTOGRAPHY