Jaro
134

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Jaro, nedatováno

vintage gelatin silver print | 29,8 x 30 cm | sign. vzadu L. Postupa

STARTING PRICE: 1 000 CZK
SOLD FOR: 2 300 CZK

PHOTOGRAPHY