Jazz Club II.
141

Pavel Jasanský (1938)

Jazz Club II., nedatováno

vintage gelatin silver print, poškozeno | 48 x 28,5 cm | vzadu opatřeno razítkem Pavel Jasanský

STARTING PRICE: 100 CZK
SOLD FOR: 100 CZK

PHOTOGRAPHY