Svatý Vít
168

Blanka Lamrová (1949)

Svatý Vít, nedatováno

later gelatin silver print | 23,2 x 15,3 cm | sign. B. Lamrová

STARTING PRICE: 900 CZK

PHOTOGRAPHY