uhel na papíře | 27,3 x 19,3 cm | vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti Františka Vobeckého | rámováno
STARTING PRICE: 3 000 CZK
SOLD FOR: 4 600 CZK
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 AT 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
Sunday 29th January 2023
at 7 p.m. sharp
Vorsilska 3, Prague 1
23 - 27 January 2023
10 am - 6 pm
olej na plátně | 73 x 59 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 3 100 CZK
olej na plátně | 21 x 28 cm
STARTING PRICE: 800 Kč
003olej na plátně | 32,5 x 42,2 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 300 CZK
olej na plátně | 60 x 75 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 800 CZK
olej na plátně | 65 x 85 cm
STARTING PRICE: 37 000 Kč
SOLD FOR: 46 000 CZK
olej na plátně | 100 x 120 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
olej na plátně | 97 x 146 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 9 500 CZK
olej na plátně | 70 x 90 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 6 500 CZK
olej na plátně, poškozeno | 90 x 120 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 000 CZK
olej na sololitu, oboustranné | 31,5 x 39 cm
STARTING PRICE: 6 000 Kč
011olej na desce | 47 x 34 cm
STARTING PRICE: 2 500 Kč
SOLD FOR: 3 300 CZK
kvaš na kartonu | 40 x 58 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 300 CZK
olej na sololitu | 22 x 51 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 360 CZK
kombinovaná technika na desce | 53 x 42 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
015olej na plátně | 65 x 75 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
olej na papíře | 28 x 40 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
017olej na kartonu | 41 x 31 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
018olej na malířské lepence | 35 x 49 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na sololitu | 39 x 53 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
020olej na plátně | 77 x 89 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
021olej na lepence | 20 x 25 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
akryl a olej na sololitu | 45 x 55 cm
STARTING PRICE: 4 500 Kč
023olej na malířské lepence | 35 x 50 cm
STARTING PRICE: 700 Kč
SOLD FOR: 700 CZK
olej na plátně a desce | 35 x 50 cm
STARTING PRICE: 1 600 Kč
SOLD FOR: 1 600 CZK
olej na desce | 34 x 108 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
026olej a koláž na sololitu | 80 x 54 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 5 500 CZK
olej na sololitu | 70 x 100 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 000 CZK
olej na sololitu | 43 x 59 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 3 000 CZK
olej na sololitu | 50 x 36 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
olej na plátně | 98,5 x 63 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 600 CZK
olej na kartonu | 16 x 26 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
032olej na desce | 40 x 65 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
033asambláž na desce | 49 x 33,5 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 3 700 CZK
olej na kartonu | 15 x 31 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
035olej na plátně | 61 x 55 cm
STARTING PRICE: 29 000 Kč
036olej na sololitu | 30 x 36 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
olej na plátně | 78,5 x 59 cm
STARTING PRICE: 23 000 Kč
038akryl na desce | 32,2 x 36,2 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 5 500 CZK
akryl na plátně | 59 x 84 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
olej na plátně | 41 x 33 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
041olej na linoleu a desce | 80 x 62 cm
STARTING PRICE: 23 000 Kč
042olej na plátně | 20 x 27 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
olej na desce | 30 x 24,5 cm
STARTING PRICE: 4 500 Kč
044olej na plátně | 100 x 100 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
akryl na plátně | 40 x 40 cm
STARTING PRICE: 6 000 Kč
SOLD FOR: 7 000 CZK
olej na plátně | 110 x 85 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 7 500 CZK
olej na plátně | 100 x 80 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
048olej na plátně | 60 x 65 cm
STARTING PRICE: 14 000 Kč
akryl na plátně | 30 x 30 cm
STARTING PRICE: 16 000 Kč
050olej na desce | 70 x 55 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
kombinovaná technika na desce | 24,5 x 35 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
asambláž | 103,5 x 73,5 cm
STARTING PRICE: 50 000 Kč
053kombinovaná technika na desce | 56,5 57,5 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
054kombinovaná technika na plátně a desce | 29,5 x 55 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 60 x 80 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
056olej na desce | 48 x 35 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
057olej na plátně | 40 x 50 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
SOLD FOR: 19 000 CZK
olej na desce | 70 x 60 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
059akryl na plátně | 45 x 55 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
olej na plátně | 40 x 40 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
olej na plátně | 50 x 35 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
062joga mat, tisk na pěnové podložce, známky používání | 61 x 178 x 0,3 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
olej na desce | 66 x 56 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 70 x 70 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
065olej a email na plátně | 70 x 55 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
066olej na plátně | 80 x 70 cm
STARTING PRICE: 22 000 Kč
olej na kartonu | 49,5 x 73,5 cm
STARTING PRICE: 7 000 Kč
068akryl, popel a papír na desce, páleno bengálským ohněm | 30 x 40 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
069olej na plátně | 50 x 40 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
asambláž, pálené hlína, příbor, knoflíky, deska | 50 x 35 cm
STARTING PRICE: 41 000 Kč
SOLD FOR: 41 000 CZK
akryl na plátně | 60 x 90 cm
STARTING PRICE: 23 000 Kč
SOLD FOR: 20 000 CZK
kombinovaná technika na papíře a plátně | 140 x 60 cm
STARTING PRICE: 33 000 Kč
SOLD FOR: 33 000 CZK
kombinovaná technika na papíře | 38,2 x 48,9 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
pastel na papíře | 40 x 58 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
075uhel na papíře | 27,3 x 19,3 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 4 600 CZK
akvarel, běloba a tuš na papíře, mírně poškozeno | 30,1 x 44,2 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
SOLD FOR: 2 000 CZK
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,9 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
078tempera a kvaš na papíře | 15,8 x 18,2 cm
STARTING PRICE: 1 100 Kč
SOLD FOR: 1 400 CZK
olej na papíře | 46 x 31 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 430 CZK
akvarel na papíře | 30 x 41,9 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
081olej na papíře | 35 x 51 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 400 CZK
kombinovaná technika na papíře | 27,7 x 21,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 800 CZK
akvarel a pastel na papíře | 31 x 42 cm
STARTING PRICE: 900 Kč
SOLD FOR: 900 CZK
propisovací tužka na papíře | 30,3 x 22,2 cm
STARTING PRICE: 1 100 Kč
SOLD FOR: 2 000 CZK
kombinovaná technika na papíře | 18,2 x 11,2 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 600 CZK
uhel a tuš na papíře | 25,6 x 22,3 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
SOLD FOR: 1 500 CZK
akvarel a tuš na papíře | 60 x 40 cm
STARTING PRICE: 9 000 Kč
froasáž na papíře | 42 x 28 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 13 000 CZK
kvaš a tuš na papíře | 27,8 x 15,3 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 900 CZK
akvarel, koláž a tuš na papíře | 19,2 x 12,4 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
pastel na papíře | 11 x 8,5 cm; 11 x 10,3 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 800 CZK
akvarel a tuš na papíře | 21,5 x 15,1 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
SOLD FOR: 17 000 CZK
akvarel na papíře | 16,2 x 22,7 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 100 CZK
olej na papíře | 75 x 115 cm
STARTING PRICE: 4 500 Kč
095pastel a pigment print na papíře | 31,5 x 37,2 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 4 300 CZK
kvaš, tuš a tužka na papíře | 15,7 x 16,6 cm
STARTING PRICE: 1 100 Kč
SOLD FOR: 1 300 CZK
tuš na papíře | 15,2 x 10,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 750 CZK
kombinovaná technika na papíře, přeloženo | 23,5 x 15,1 cm | PF 81
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 600 CZK
kvaš, tuš a tužka na papíře | 18,7 x 16,5 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 100 CZK
tužka na papíře | 21 x 30 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
101koláž na papíře | 25 x 18,7 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
SOLD FOR: 4 500 CZK
kvaš, pastel a tuš na papíře | 45,5 x 33 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
tempera a kvaš na papíře | 41 x 28,1 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 850 CZK
tužka na papíře | 24 x 35 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
105akvarel, kvaš a tuš na papíře | 41 x 28,3 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 950 CZK
kombinovaná technika, koláž, páleno bengálským ohněm, deska | 50 x 40 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 5 000 CZK
kvaš a tuš na papíře | 52 x 33 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 900 CZK
kombinovaná technika na papíře | 23 x 34 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
kvaš a tuš na papíře | 52 x 36,5 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 200 CZK
tužka na papíře | 85 x 61 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
SOLD FOR: 1 500 CZK
kombinovaná technika na papíře | 40 x 57 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
lité laky na papíře | 29 x 41,5 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
113kombinovaná technika na papíře | 42 x 30 cm
STARTING PRICE: 1 800 Kč
SOLD FOR: 1 800 CZK
akvarel a tuš na papíře | 21 x 29,5 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 950 CZK
koláž na papíře | 22 x 21,5 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
SOLD FOR: 2 200 CZK
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 440 CZK
pastel na papíře | 100 x 70 cm
STARTING PRICE: 2 500 Kč
SOLD FOR: 2 500 CZK
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 650 CZK
šitá koláž | 100 x 70 cm
STARTING PRICE: 19 000 Kč
120kombinovaná technika na papíře | 42 x 30 cm
STARTING PRICE: 1 900 Kč
tuš na papíře | 39 x 29 cm
STARTING PRICE: 1 300 Kč
122pastel na papíře | 100 x 70 cm
STARTING PRICE: 2 500 Kč
123koláž na papíře a desce | 41,5 x 29,5 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 3 000 CZK
kombinovaná technika na papíře | 43 x 43 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
125kombinovaná technika na papíře | 39,2 x 29 cm
STARTING PRICE: 1 300 Kč
126tužka na papíře | 47 x 35 cm
STARTING PRICE: 1 900 Kč
vrstvený pauzovací papír | 100 x 70 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 3 100 CZK
ocelorytiny, poškozeno | 64 x 46 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
129mědiryt na papíře | 53 x 38 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 800 CZK
ocelorytina | různé formáty
STARTING PRICE: 500 Kč
131mědiryt na papíře | 53 x 38 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 350 CZK
lept | 10 x 20 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
barevný dřevoryt | 22 x 17,2 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 750 CZK
měkký kryt, akvatinta | 26,7 x 29,2 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 3 100 CZK
offset litografie | 27,5 x 43,5 cm
STARTING PRICE: 7 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
offset na kartonu, mírně poškozeno | 39,5 x 47 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
137lept, akvatinta | 28,2 x 35,2 cm
STARTING PRICE: 900 Kč
138lept | 12 x 7,3 cm; 12 x 7,3 cm
STARTING PRICE: 900 Kč
SOLD FOR: 1 300 CZK
lept | 15,5 x 25 cm | 2/10
STARTING PRICE: 800 Kč
SOLD FOR: 1 800 CZK
litografie | 13,7 x 13,7 cm
STARTING PRICE: 29 000 Kč
SOLD FOR: 29 000 CZK
lept | 25 x 30 cm | 1/5
STARTING PRICE: 800 Kč
SOLD FOR: 3 100 CZK
litografie, kolorováno | 7,5 x 20,4 cm
STARTING PRICE: 4 000 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
lept | 16,5 x 10,5 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 400 CZK
suchá jehla, lept | 24,2 x 45,2 cm | aut. tisk
STARTING PRICE: 500 Kč
lept | 17,5 x 9,5 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
146suchá jehla, lept | 21,2 x 10,7 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 200 CZK
lept | 17 x 9,5 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
serigrafie, reprodukce | 62,5 x 73,5 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
SOLD FOR: 3 500 CZK
suchá jehla, lept | 33,2 x 25 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 1 100 CZK
serigrafie, reprodukce | 62 x 73,5 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
SOLD FOR: 3 500 CZK
monotyp | 56 x 40 cm | 2/6
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 000 CZK
suchá jehla | 32 x 50 cm | 4/30
STARTING PRICE: 4 500 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
lept | 6,4 x 8,3 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 1 100 CZK
suchá jehla | 6,5 x 6,1 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 200 CZK
suchá jehla, lept | 10,7 x 8,2 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 000 CZK
litografie | 15,5 x 22 cm | 28/100
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 410 CZK
suchá jehla, lept | 14,7 x 8,7 cm | 15/90
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 480 CZK
suchá jehla, lept | 39,9 x 29,6 cm | 3/20
STARTING PRICE: 1 700 Kč
SOLD FOR: 2 900 CZK
suchá jehla | 10,3 x 6 cm | 98/150
STARTING PRICE: 100 Kč
litografie | 65 x 50 cm | 5/60
STARTING PRICE: 1 500 Kč
161litografie | 9,5 x 21 cm | 74/200
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 550 CZK
lept | 15,2 x 10,7 cm | 4/30
STARTING PRICE: 300 Kč
linoryt | 13 x 7 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 420 CZK
lept | 9,3 x 6,3 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
165suchá jehla, lept | 17,8 x 12,6 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
litografie | 10,8 x 15,2 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
167litografie | 10,5 x 14,8 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 200 CZK
suchá jehla, lept | 18,2 x 13,3 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
mezzotinta | 17,2 x 10,2 cm | 3/100
STARTING PRICE: 200 Kč
170suchá jehla, lept | 17,8 x 12,2 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 400 CZK
digitální fotografie | 50,2 x 75 cm | 2/3
STARTING PRICE: 12 000 Kč
suchá jehla, lept | 17,8 x 12,9 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
173litografie | 11,8 x 7,5 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
174suchá jehla, lept | 32,6 x 23,6 cm | 88/100
STARTING PRICE: 800 Kč
SOLD FOR: 950 CZK
suchá jehla, lept | 34,3 x 44,3 cm | 7/10
STARTING PRICE: 8 000 Kč
176litografie | 45 x 35 cm | 27/60
STARTING PRICE: 2 000 Kč
177akvatinta, lept | 8 x 6 cm | 27/60
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 1 200 CZK
serigrafie, reprodukce | 97 x 97 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 4 000 CZK
lept, hlubotisk | 10 x 15,5 cm | 15/40
STARTING PRICE: 300 Kč
180litografie | 25 x 20 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
SOLD FOR: 1 500 CZK
suchá jehla, lept, kolorováno | 14,7 x 12,2 cm
STARTING PRICE: 2 300 Kč
SOLD FOR: 2 900 CZK
lept | 31 x 24,3 cm | 8/20 II.
STARTING PRICE: 1 800 Kč
SOLD FOR: 2 100 CZK
suchá jehla | 29 x 20,9 cm | 10/30
STARTING PRICE: 700 Kč
SOLD FOR: 700 CZK
serigrafie, reprodukce | 24 x 24 cm | 923/5000
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 700 CZK
litografie | 21,8 x 15,1 cm
STARTING PRICE: 1 200 Kč
SOLD FOR: 2 900 CZK
litografie | 60 x 44 cm | 17/40
STARTING PRICE: 5 000 Kč
serigrafie, reprodukce | 20 x 31,5 cm | 722/100
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 100 CZK
litografie | 61 x 46 cm | E. A.
STARTING PRICE: 1 300 Kč
189litografie | 21 x 37 cm | 56/200
STARTING PRICE: 1 500 Kč
SOLD FOR: 2 600 CZK
suchá jehla, lept | 16,4 x 11,5 cm | 60/200
STARTING PRICE: 500 Kč
191litografie | 41,5 x 30 cm | 11/20
STARTING PRICE: 3 500 Kč
SOLD FOR: 4 200 CZK
dřevoryt | 22 x 10,5 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
suchá jehla | 23 x 11,5 cm | 2/30
STARTING PRICE: 100 Kč
194litografie | 29 x 22 cm | 75/75
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 650 CZK
monotyp | 18,5 x 12,3 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
dřevoryt | 15,7 x 27,3 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
lept | 19 x 29,7 cm | 69/130
STARTING PRICE: 1 500 Kč
SOLD FOR: 3 100 CZK
litografie | 37 x 21,4 cm | 36/200
STARTING PRICE: 700 Kč
litografie | 21 x 11,4 cm | 159/200
STARTING PRICE: 10 500 Kč
200lept | 33 x 25 cm | E. A.
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 550 CZK
lept | 64 x 50 cm | 15/50
STARTING PRICE: 1 200 Kč
SOLD FOR: 1 200 CZK
litooffset | 25,3 x 24,4 cm | 157/300
STARTING PRICE: 900 Kč
203akvatinta, lept | 39 x 36,5 cm | 15/100
STARTING PRICE: 400 Kč
204litografie | 15 x 30,5 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 200 CZK
litografie | 43 x 33 cm | 53/120
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 3 100 CZK
lept | 38,7 x 29.2 cm | 34/100
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 600 CZK
litografie | 65 x 49 cm | 25/55
STARTING PRICE: 900 Kč
SOLD FOR: 1 300 CZK
suchá jehla, lept | 30 x 19,2 cm | 40/70
STARTING PRICE: 400 Kč
209serigrafie | 42 x 30 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 700 CZK
litografie | 43,3 x 32,3 cm | 22/120
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 700 CZK
litografie | 54,5 x 35,5 cm | 7/70
STARTING PRICE: 12 000 Kč
212litografie | 54 x 70 cm | 1/10
STARTING PRICE: 700 Kč
213suchá jehla, lept | 8,7 x 12 cm
STARTING PRICE: 2 300 Kč
SOLD FOR: 3 600 CZK
litografie | 54 x 70 cm | 1/10
STARTING PRICE: 700 Kč
215litografie | 25 x 18 cm | 22/50
STARTING PRICE: 400 Kč
216serigrafie | 37 x 28 cm | 11/50
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 100 CZK
suchá jehla, lept | 20 x 13,5 cm | 33/45
STARTING PRICE: 400 Kč
218linoryt | 34 x 25 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 1 100 CZK
litografie | 25 x 18 cm | 10/50
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 460 CZK
suchá jehla, lept, kolorováno | 14,9 x 9,7 cm
STARTING PRICE: 2 100 Kč
SOLD FOR: 4 400 CZK
litografie | 48,9 x 33,2 cm | 17/50
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 650 CZK
litografie | 46 x 36 cm | 16/50
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 600 CZK
suchá jehla, lept, kolorováno | 14,8 x 11,2 cm
STARTING PRICE: 2 300 Kč
SOLD FOR: 5 500 CZK
suchá jehla, lept | 19,2 x 14,1 cm | 15/40
STARTING PRICE: 400 Kč
225litografie | 8 x 12,7 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 100 CZK
litografie | 28,2 x 19 cm | 12/100
STARTING PRICE: 1 200 Kč
227litoofset | 13,3 x 10,2 cm | číslováno
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 410 CZK
serigrafie | 18 x 18 cm | 34/50
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 200 CZK
monotyp | 42 x 80 cm | 1/4
STARTING PRICE: 700 Kč
SOLD FOR: 1 900 CZK
litografie | 25,6 x 17 cm | 1/100
STARTING PRICE: 900 Kč
231suchá jehla, lept | 19,5 x 11,8 cm
STARTING PRICE: 900 Kč
SOLD FOR: 1 700 CZK
suchá jehla, lept, kolorováno | 9 x 6,8 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 600 CZK
dřevořez | 42 x 30 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
234lept | 19,7 x 29,8 cm | 27/100
STARTING PRICE: 700 Kč
SOLD FOR: 1 200 CZK
serigrafie | 38 x 38 cm | 10/25
STARTING PRICE: 700 Kč
236lept | 31,5 x 23 cm | 88/100
STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 7 500 CZK
serigrafie | 50 x 36 cm | A. T.
STARTING PRICE: 1 300 Kč
serigrafie | 45 x 66 cm | 56/100
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 7 500 CZK
lept, litografie | 34,5 x 25,8 cm | A. T.
STARTING PRICE: 4 900 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
serigrafie | 45 x 66 cm | 43/100
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 7 500 CZK
litografie | 13,5 x 8,5 cm | 51/100
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 310 CZK
litografie | 13,5 x 8,5 cm | 83/100
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 350 CZK
litografie | 13,5 x 8,5 cm | 78/100
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 350 CZK
litografie | 13 x 8,5 cm | 78/100
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 210 CZK
litografie | 14 x 9 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
246litografie | 13 x 13,5 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 410 CZK
litografie | 30 x 18,5 cm | 5/131
STARTING PRICE: 150 Kč
SOLD FOR: 550 CZK
litografie | 13 x 8,5 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 360 CZK
litografie | 22 x 10,5 cm | 7/130
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 420 CZK
litografie | 15 x 21 cm | 7/130
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 600 CZK
litografie | 16 x 12,5 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
252litografie | 13 x 8,5 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
litografie | 27,5 x 18,5 cm | 6/130
STARTING PRICE: 150 Kč
SOLD FOR: 700 CZK
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 250 CZK
litografie | 19 x 9 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 460 CZK
litografie | 19,5 x 9 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 310 CZK
litografie | 22 x 16 cm | 42/60
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 550 CZK
litografie | 13,5 x 9,5 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
litografie | 17 x 9 cm | 33/100
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 420 CZK
litografie | 17 x 9 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
261litografie | 17 x 9 cm | E. A.
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 550 CZK