SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
ONLINE AUCTION
Sunday 29th January 2023
at 7 p.m. sharp
Vorsilska 3, Prague 1
23 - 27 January 2023
10 am - 6 pm
serigrafie, reprodukce | 97 x 97 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 4 000 CZK
serigrafie, reprodukce | 24 x 24 cm | 923/5000
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 700 CZK
serigrafie, reprodukce | 20 x 31,5 cm | 722/100
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 100 CZK