PROGRAM
27.4. | 7 pm ART & DECORATION
28.4. | 7 pm PRIVATE COLLECTION
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 AT 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
Sunday 29th January 2023
at 7 p.m. sharp
Vorsilska 3, Prague 1
23 - 27 January 2023
10 am - 6 pm
olej na plátně | 73 x 59 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 3 100 CZK
olej na plátně | 21 x 28 cm
STARTING PRICE: 800 Kč
003olej na plátně | 32,5 x 42,2 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 300 CZK
olej na plátně | 60 x 75 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 800 CZK
olej na plátně | 65 x 85 cm
STARTING PRICE: 37 000 Kč
SOLD FOR: 46 000 CZK
olej na plátně | 100 x 120 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
olej na plátně | 97 x 146 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 9 500 CZK
olej na plátně | 70 x 90 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 6 500 CZK
olej na plátně, poškozeno | 90 x 120 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 000 CZK
olej na sololitu, oboustranné | 31,5 x 39 cm
STARTING PRICE: 6 000 Kč
011olej na desce | 47 x 34 cm
STARTING PRICE: 2 500 Kč
SOLD FOR: 3 300 CZK
kvaš na kartonu | 40 x 58 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 300 CZK
olej na sololitu | 22 x 51 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 360 CZK
kombinovaná technika na desce | 53 x 42 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
015olej na plátně | 65 x 75 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
olej na papíře | 28 x 40 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
017olej na kartonu | 41 x 31 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
018olej na malířské lepence | 35 x 49 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na sololitu | 39 x 53 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
020olej na plátně | 77 x 89 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
021olej na lepence | 20 x 25 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
akryl a olej na sololitu | 45 x 55 cm
STARTING PRICE: 4 500 Kč
023olej na malířské lepence | 35 x 50 cm
STARTING PRICE: 700 Kč
SOLD FOR: 700 CZK
olej na plátně a desce | 35 x 50 cm
STARTING PRICE: 1 600 Kč
SOLD FOR: 1 600 CZK
olej na desce | 34 x 108 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
026olej a koláž na sololitu | 80 x 54 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 5 500 CZK
olej na sololitu | 70 x 100 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 000 CZK
olej na sololitu | 43 x 59 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 3 000 CZK
olej na sololitu | 50 x 36 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
olej na plátně | 98,5 x 63 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 600 CZK
olej na kartonu | 16 x 26 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
032olej na desce | 40 x 65 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
033asambláž na desce | 49 x 33,5 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 3 700 CZK
olej na kartonu | 15 x 31 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
035olej na plátně | 61 x 55 cm
STARTING PRICE: 29 000 Kč
036olej na sololitu | 30 x 36 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
olej na plátně | 78,5 x 59 cm
STARTING PRICE: 23 000 Kč
038akryl na desce | 32,2 x 36,2 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 5 500 CZK
akryl na plátně | 59 x 84 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
olej na plátně | 41 x 33 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
041olej na linoleu a desce | 80 x 62 cm
STARTING PRICE: 23 000 Kč
042olej na plátně | 20 x 27 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
olej na desce | 30 x 24,5 cm
STARTING PRICE: 4 500 Kč
044olej na plátně | 100 x 100 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
akryl na plátně | 40 x 40 cm
STARTING PRICE: 6 000 Kč
SOLD FOR: 7 000 CZK
olej na plátně | 110 x 85 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 7 500 CZK
olej na plátně | 100 x 80 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
048olej na plátně | 60 x 65 cm
STARTING PRICE: 14 000 Kč
akryl na plátně | 30 x 30 cm
STARTING PRICE: 16 000 Kč
050olej na desce | 70 x 55 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
kombinovaná technika na desce | 24,5 x 35 cm
STARTING PRICE: 1 500 Kč
asambláž | 103,5 x 73,5 cm
STARTING PRICE: 50 000 Kč
053kombinovaná technika na desce | 56,5 57,5 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
054kombinovaná technika na plátně a desce | 29,5 x 55 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 60 x 80 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
056olej na desce | 48 x 35 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
057olej na plátně | 40 x 50 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
SOLD FOR: 19 000 CZK
olej na desce | 70 x 60 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
059akryl na plátně | 45 x 55 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
olej na plátně | 40 x 40 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
olej na plátně | 50 x 35 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
062joga mat, tisk na pěnové podložce, známky používání | 61 x 178 x 0,3 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
olej na desce | 66 x 56 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 70 x 70 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
065olej a email na plátně | 70 x 55 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
066olej na plátně | 80 x 70 cm
STARTING PRICE: 22 000 Kč
olej na kartonu | 49,5 x 73,5 cm
STARTING PRICE: 7 000 Kč
068akryl, popel a papír na desce, páleno bengálským ohněm | 30 x 40 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
069olej na plátně | 50 x 40 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
asambláž, pálené hlína, příbor, knoflíky, deska | 50 x 35 cm
STARTING PRICE: 41 000 Kč
SOLD FOR: 41 000 CZK
akryl na plátně | 60 x 90 cm
STARTING PRICE: 23 000 Kč
SOLD FOR: 20 000 CZK
kombinovaná technika na papíře a plátně | 140 x 60 cm
STARTING PRICE: 33 000 Kč
SOLD FOR: 33 000 CZK