olej na plátně a kartonu | 23,9 x 27,4 cm | sign. O. Janeček | č. soupisu 3963 | rámováno
STARTING PRICE: 26 000 CZK
SOLD FOR: 28 000 CZK
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
ONLINE
neděle 17. března 2019
od 17.00 hodin
12.3. - 17.3. 2019
akvarel a tuš na papíře | 16,8 x 12,3 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
002akvarel a tuš na papíře | 25,8 x 11,5 cm | č. soupisu 4278
STARTING PRICE: 16 000 Kč
003olej na plátně a kartonu | 18 x 20,9 cm | č. soupisu 3964
STARTING PRICE: 18 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
olej na papíře | 17,5 x 21,2 cm | č. soupisu 3852
STARTING PRICE: 19 000 Kč
SOLD FOR: 19 000 CZK
křída na papíře | 25 x 15,3 cm | č. soupisu 6259
STARTING PRICE: 17 000 Kč
006olej na papíře | 22,7 x 30,4 cm | č. soupisu 4042
STARTING PRICE: 26 000 Kč
akvarel, tempera a tuš na papíře | 34 x 23,4 cm | č. soupisu 4282
STARTING PRICE: 26 000 Kč
008akvarel a tuš na papíře | 25,4 x 45,6 cm | č. soupisu 4232
STARTING PRICE: 38 000 Kč
SOLD FOR: 45 000 CZK
akvarel, tempera, tuš a tužka na papíře | 25,5 x 21,5 cm | č. soupisu 4281
STARTING PRICE: 19 000 Kč
olej na kartonu | 28,5 x 17,7 cm | č. soupisu 3980
STARTING PRICE: 22 000 Kč
SOLD FOR: 22 000 CZK
olej na papíře | 20 x 31,6 cm | č. soupisu 8232
STARTING PRICE: 19 000 Kč
SOLD FOR: 21 000 CZK
akvarel a tuš na papíře | 42,3 x 28,3 cm | č. soupisu 6232
STARTING PRICE: 28 000 Kč
olej na papíře | 20,8 x 41,7 cm | č. soupisu 8097
STARTING PRICE: 34 000 Kč
014olej, akvarel a kvaš na papíře | 37,8 x 25,7 cm | č. soupisu 4640
STARTING PRICE: 21 000 Kč
015olej na plátně a kartonu | 15,6 x 32,8 cm | č. soupisu 4011
STARTING PRICE: 21 000 Kč
SOLD FOR: 35 000 CZK
akvarel na papíře | 40 x 25 cm | č. soupisu 4213
STARTING PRICE: 21 000 Kč
017uhel na papíře | 20 x 32 cm | č. soupisu 4783
STARTING PRICE: 25 000 Kč
018olej na papíře | 29 x 42 cm | č. soupisu 8096
STARTING PRICE: 31 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 24,6 x 37,2 cm | č. soupisu 4014
STARTING PRICE: 24 000 Kč
020akvarel, kvaš, tuš, tužka a koláž na papíře | 26,7 x 42,5 cm | č. soupisu 4175
STARTING PRICE: 40 000 Kč
021akvarel a tuš na papíře | 29,4 x 20,8 cm | č. soupisu 4272
STARTING PRICE: 27 000 Kč
křída na papíře | 29,5 x 21 cm | č. soupisu 4269
STARTING PRICE: 24 000 Kč
023olej na plátně a kartonu | 23,9 x 27,4 cm | č. soupisu 3963
STARTING PRICE: 26 000 Kč
SOLD FOR: 28 000 CZK
akvarel, pastel, tuš a tužka na papíře | 19 x 12,5 cm | č. soupisu 4790
STARTING PRICE: 13 000 Kč
akvarel, křída a tuš na papíře | 19,1 x 16,6 cm | č. soupisu 4279
STARTING PRICE: 20 000 Kč
026akvarel, kvaš a tuš na papíře | 23 x 19,3 cm | č. soupisu 4268
STARTING PRICE: 24 000 Kč
027křída na papíře | 14,6 x 21 cm
STARTING PRICE: 16 000 Kč
křída na papíře | 17 x 22 cm
STARTING PRICE: 19 000 Kč
029akvarel, kvaš, tuš a koláž na papíře | 20 x 28,9 cm | č. soupisu 4273
STARTING PRICE: 37 000 Kč
SOLD FOR: 37 000 CZK
kombinovaná technika na papíře | 31,4 x 48,7 cm | č. soupisu 200
STARTING PRICE: 28 000 Kč
akvarel a olej na papíře | 41,5 x 28,8 cm | č. soupisu 4044
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 26 000 CZK
olej na papíře | 60,5 x 42,2 cm | č. soupisu 4156
STARTING PRICE: 39 000 Kč
033olej na papíře | 71,8 x 49,2 cm | č. soupisu 4151
STARTING PRICE: 37 000 Kč
SOLD FOR: 37 000 CZK