Next lots
001 Franz Alexander Heber
Konvolut, 3 ks, 1842,
, mědirytina, různé rozměry
002 Autor nezařazen
Paříž, 1860,
, litografie, 24 x 36 cm
003 F. Morari
Dav, 1903,
, akvarel a tuš na papíře, adjustováno na desce, mírně poškozeno, 24 x 18 cm
004 Autor nezařazen
Voják, 1906,
, tužka na papíře, 19,4 x 14 cm
005 Emanuel Hrbek
Praga Caput Regni, 10 ks, 1911,
, dřevoryt, 6,8 x 4,7 cm
006 Autor nezařazen
Most, 1914,
, akvarel na papíře, 28 x 17 cm
007 Ladislav Šíma
Dívka v trávě, 1917,
, dřevoryt, 9 x 9 cm
008 Autor nezařazen
Chudý kraj, 1920,
, tuš a tužka na papíře, 13 x 20 cm
009 Autor nezařazen
Stavba, 1922,
, tužka na papíře, 40 x 56 cm
010 T. Janda
Poutník mířící k hradu, 1923,
, lept, 14,5 x 19,5 cm
011 Hájek
Českomoravská Vysočina, 1930,
, olej na plátně, 45 x 60 cm
012 Autor nezařazen
Starý strom, 1932,
, tužka na papíře, 40 x 42 cm
013 Autor nezařazen
Pasačka, 1932,
, akvarel a tuš na papíře, 15 x 12 cm
014 Autor nezařazen
Portrét, 1934,
, suchá jehla, 23,6 x 18 cm
015 Autor nezařazen
Domy u silnice, 1936,
, tuš na papíře, 36 x 30 cm
016 František Hanuš Hérink
Cesta, 1938,
, olej na kartonu, 21 x 29,5 cm
017 Vladimír Pukl
Konvolut, 6 ks, 1938,
, dřevoryt, různé rozměry
018 František Buben
Jaro, 1940,
, akvarel na papíře, 26 x 20 cm
019 Ladislav Vele
Údolí Jizery, 1941,
, litografie, 48 x 63 cm
020 František Buben
Jaro, 1940,
021 Autor nezařazen
Portrét, 1942,
, olej na plátně, 30 x 22 cm
022 V. Novák
Muž pod palmami, 1942,
, olej na desce, mírně poškozeno, 34,5 x 30 cm
023 Jaroslav Vodrážka
Vrby u potoka, 1942,
, lept, 24 x 32 cm
024 František Bílkovský
Konvolut, 4 ks, 1943,
, litografie, různé rozměry
025 Autor nezařazen
Stojící akt, 1943,
, uhel a tuš na papíře, adjustováno na kartonu, 43,5 x 29,5 cm
026 Emil Kotrba
Pozvánka, 1944,
, litografie, přeloženo, 21 x 29,5 cm
027 Pavel Müller
Nádvoří, 1944,
, litografie, 21 x 15 cm
028 Jaroslav Vodrážka
Jan Žižka, 1944,
, lept, 14 x 10 cm
029 Bedřich Hoffstädter
Pražská vdova, 1945,
, litografie, 25 x 17,5 cm
030 H. M. Kučera
Konvolut, 6 ks, 1946,
, akvarel a tuš na papíře, 21 x 28 cm
031 Josef Šabacký
Znojmo, 3 ks, 1946,
, tuš na papíře, různé rozměry
032 Vojtěch Sedláček
Výhled do kraje, 1949,
, reprodukce, 38 x 56 cm
033 Karel Vik
Interiér kostela, 1953,
, dřevořez, 22 x 17,2 cm
034 Max Švabinský
Jan Amos Komenský, 1956,
, reprodukce kresby, 51,5 x 41,5 cm
035 Emil Kotrba
Hospoda, 1958,
, dřevoryt, 19 x 23,7 cm
036 Bohuslav Bláha
Kuchař, 1960,
, olej na plátně, 80 x 65 cm
037 Ľubomír Kellenberger
Na hrobech otců, 1960,
, litografie, 31 x 42 cm
038 Autor nezařazen
Sedící - schoulená, 1961,
, monotyp, 19,5 x 16 cm
039 Autor nezařazen
Edison, 1962,
, kombinovaná technika na papíře, 45 x 17 cm
040 Autor nezařazen
Zátiší s květinami, 1962,
, olej na kartonu, 79,5 x 59,5 cm
041 Miroslav Klivar
Hadi, 1964,
, suchá jehla, 24,7 x 18,3 cm
042 Autor nezařazen
Křižovatka, 1965,
, tuš na papíře, 40 x 61 cm
043 Milada Kazdová
Kytice, 1966,
, litografie, 42 x 30 cm
044 Autor nezařazen
Záhadný dokument, 1966,
, kombinovaná technika na papíře, 30 x 43 cm
045 Vratislav Trampota
Žena s bílým čtyřhranem, 1967,
, reliéf, patinovaná sádra, kombinovaná technika na desce, 33,3 x 22,5 cm
046 Tibor Andrássy
Předjaří, 1968,
, linoryt, 23 x 62 cm
047 Jan Amos Komenský
Mapa Moravy r. 1627, 1970,
, ofset, 47 x 57 cm
048 Antonín Tomek
Kytice, 1970,
, litografie, 41 x 29 cm
049 Naděžda Synecká
Symposion, 1971,
, litografie, 27 x 42 cm
050 Autor nezařazen
Sculpture Baroque, 1972,
, tuš na papíře, 45,2 x 33 cm
051 Ilja Sainer
Zátiší, 1972,
, olej na kartonu, 29 x 53,5 cm
052 Věra Kalašová
Slunečnice, 1973,
, litografie, 49 x 64 cm
053 Petr Strnad
Karlovy Vary, 1975,
, akvarel a dřevoryt, 27 x 44 cm
054 Autor nezařazen
Geometrická kompozice, 2 ks, 1975, 1982,
, serigrafie, jeden z listů se špinavými okraji, 35 x 28,5 cm
055 Julia Bér
Sv. Vitus, 1976,
, dřevoryt, 60 x 36 cm
056 Miroslav Konrád
Akrobaté, 1979,
, akryl na plátně, 90 x 95 cm
057 Josef Saska
Radkovec, 1979,
, lept, 33 x 68 cm
058 Jaroslav Chudomel
Zimní alej, 1980,
, litografie, 30 x 42 cm
059 Otakar Štembera
Štěstí pádí k Vám, 1980,
, pastel a tuš na papíře, 10 x 15 cm
060 Jan Hejda
Ptačí hry, 1981,
, serigrafie, 40,2 x 29,5 cm
061 Autor nezařazen
Konvolut, 2 ks, 1981, 1998,
, grafické techniky na papíře, různé formáty
062 Karel Kramule
Pampelišky, 1982,
, serigrafie, 52,5 x 37 cm
063 Kateřina Opltová
Zápas, 1982,
, lept, 24,5 x 18,6 cm
064 Dimitrij Kadrnožka
Tvary, 1983,
, litografie, 49,4 x 30,5 cm
065 Bedřiška Znojemská Krejčí
Rozbřesk, 1983,
, kombinovaná technika na desce, 15 x 11 cm
066 Dimitrij Kadrnožka
Tvary, 1983,
, litografie, 49,4 x 30,5 cm
067 Autor nezařazen
Pierot s koněm, 1983,
, linoryt, 36 x 25,3 cm
068 Autor nezařazen
Květiny na okně, 1985,
, olej na kartonu, 70 x 50 cm
069 František Blaško
Asociace II., 1986,
, litografie, 21,7 x 17,2 cm
070 Alena Neivaldová Zimová
Novoroční přání, 1986,
, dřevoryt, 11 x 10 cm
071 Alena Koblencová Bílková
Exploze II., 1987,
, suchá jehla, perforace, 49,5 x 33 cm
072 Ludmila Jandová
Událost čtverce, 1988,
, kolorovaný lept, 25,3 x 25,5 cm
073 Dimitrij Kadrnožka
Kytice, 1988,
, litografie, 25 x 29 cm
074 Ludmila Jandová
Trávy, 1988,
, kolorovaný lept, 40,5 x 31,5 cm
075 Jiří Peca
Praha, 1988,
, litografie, 43 x 62 cm
076 Autor nezařazen
Stopa prolití krve, 2 ks, 1989,
, kombinovaná technika na papíře, 26,2 x 17,8 cm
077 Vladimír Veselý
Pražský hrad, 1989,
, litografie, 12,3 x 10,9 cm
078 Helena Hubíková
Přírodniny, 1990,
, měkký kryt, 63 x 45 cm
079 Dimitrij Kadrnožka
Vertikální zelená, 1990,
, litografie, 28,8 x 22,8 cm
080 Helena Hubíková
Fragmenty, 1990,
, měkký kryt, 63 x 45 cm
081 Dimitrij Kadrnožka
Kapka, 1990,
, litografie, 29,8 x 22,5 cm
082 Antonín Gajdušek
Světlo, 1991,
, lept, 64 x 49 cm
083 Věra Kalausová Kotasová
Objekt of Meditation I., 1991,
, linoryt, 46 x 60 cm
084 Antonín Gajdušek
Pyramidy, 1991,
, lept, 64,3 x 49 cm
085 Autor nezařazen
Zátiší s pohárem a kuličkou, 1991,
, suchá jehla, 19,8 x 13,2 cm
086 Jaroslav Pavelka
Kompozice, 1991,
, foto-grafika, 29,5 x 20,2 cm
087 Jiří Votruba
Jazzové piano, 1991,
, kombinovaná technika na papíře, 29 x 41 cm
088 Alena Koblencová Bílková
Osudovost, 1992,
, suchá jehla, perforace, 49,2 x 40 cm
089 Jiří Votruba
Hlava, 1991,
, kombinovaná technika na papíře, mírně poškozeno, 56,6 x 43,5 cm
090 Alena Koblencová Bílková
Básník, 1992,
, suchá jehla, perforace, 49,3 x 40 cm
091 Jitka Janatková
Horniny, 1992,
, serigrafie, 31 x 22 cm
092 Igor Rumanský
Kolotoč, 1992,
, serigrafie, mírně poškozeno, 42 x 29,3 cm
093 Joska Skalník
Cirkulace času, 1992,
, offset, 45,5 x 57 cm
094 Zdeňka Čechová
Dreaming, Okřídlené snění, 1993,
, digitální tisk, 24,2 x 32,3 cm
095 Květa Fulierová
Sonáta II., 1993,
, serigrafie, offset, 41,3 x 30 cm
096 Autor nezařazen
Portrét muže, 1993,
, kombinovaná technika na papíře, 32,3 x 22 cm
097 Alena Laufrová
Tušení, 1994,
, hlubotisk, 40 x 30 cm
098 Autor nezařazen
Studie aktu, 1994,
, lept, 15 x 11,5 cm
099 Autor nezařazen
Svatozář, 1994,
, lept, 25 x 16 cm
100 Pavelka
Figury v krajině, 1994,
, kombinovaná technika na papíře, 28 x 20 cm
101 Martin Skřivánek
Vision II., 1994,
, monotyp, 38 x 29 cm
102 Agnes Hasz
New Denial of the Time - Borges; To be Transparent, 2 ks, 1995,
, elektrografika, různé formáty
103 Autor nezařazen
Dar, 1995,
, linořez, 11 x 11 cm
104 Peter Augustovič
Křivka, Tribute to Andy Warhol, 1996,
, suchá jehla, lept, 21,5 x 17,7 cm
105 Igor Benca
Piktogramy, Tribute to Andy Warhol, 1996,
, suchá jehla, lept, 21 x 14,5 cm
106 Fábryová
Motýl, 1996,
, počítačová grafika, 14,4 x 19,5 cm
107 Marilyn Mellk
Untitled Flowers, 1996,
, akvatinta, lept, 9,8 x 9,8 cm
108 Autor nezařazen
Krajina, 1996,
, lept, 9,5 x 9 cm
109 Arvydas Pakalka
Black Form, 1996,
, linoryt, ruční papír, 20,3 x 29 cm
110 István Károly Szelényi
M - Landscape, 1996,
, litografie, 20 x 17 cm
111 Imre Tolnay
Diary Page II., 1996,
, suchá jehla, 11 x 14,5 cm
112 István Károly Szelényi
Find, 1996,
, litografie, 21 x 22 cm
113 Ištván B. Geller
Fail - Diary/Pompey, 1997,
, computer print, transparentní fólie, 29 x 21 cm
114 Danko Friščič
Ready to respond to signals, 1997,
, digitální tisk, 20,6 x 29,2 cm
115 Ištván B. Geller
Fail - Diary/Florence, 1997,
116 Hannelore Greinecker - Morocutti
Speed, 1997,
, kombinovaná technika na papíře, laser-print, 28,8 x 20,2 cm
117 Sasho Anastassov
Stagnate-time, 1999,
, serigrafie, 14 x 22 cm
118 Autor nezařazen
Druga Strana, 1999,
, kombinovaná technika na papíře, 9,5 x 10 cm
119 Sasho Anastassov
Ambient Music, 1999,
, serigrafie, 14 x 22 cm
120 Žarko Vučkovič
Beehive I., 1999,
, linořez, 9,8 x 10 cm
121 Ištván B. Geller
Fail - Diary/Forest, 2000,
, ink-jet-print, 29,6 x 21 cm
122 Leena Golnik
Summer, 2000,
, serigrafie, 15,4 x 20 cm
123 Ivo Medek Kopaninský
Zazděná, 2000,
, monotyp, poškozeno, 40 x 33,5 cm
124 Karel Kuchař
Plán Starého a Židovského města pražského r. 1640, 2000,
, tisk, mírně poškozené desky, 66,5 x 62,5 cm
125 Bruno Pollaci
Venezia, Appearance, 2 ks, 2000,
, offset, digitální tisk, 27 x 19 cm
126 Jaroslav Prášil
Thumb, 2000,
, dry-print, ruční papír, 29,5 x 21 cm
127 Martin Skřivánek
Kowlon, 2000,
, kombinovaná technika na papíře, 21,5 x 21 cm
128 Aleš Svoboda
Proces I., 2000,
, počítačová grafika, 20 x 20 cm
129 Martin Skřivánek
Achai, 2000,
, kombinovaná technika na papíře, 16 x 29 cm
130 Autor nezařazen
Anděl, 2003,
, olej na plátně, 45 x 60 cm
131 Autor nezařazen
Otisk, 2005,
, barevná fotografie, 29,5 x 19,5 cm
132 Jan Souček
Erotická krajina, 2005,
, kombinovaná technika na papíře, 33 x 41 cm
133 Nina Kalt
Tlak, 2006,
, kombinovaná technika na papíře, 47,7 x 36,6 cm
134 Autor nezařazen
Svatojánská noc, 2006,
, monotyp, 19,5 x 19,7 cm
135 Kamila Kallayová Štanclová
Bez názvu, Ex Libris, L'Feldek, 2007,
, suchá jehla, lept, 9 x 9 cm
136 Papia Ghoshal
Krajina, 2008,
, kombinovaná technika na plátně, 50 x 50 cm
137 Ján Ťapák
Býk, 2014,
, strukturální grafika, 29,9 x 20,9 cm
138 Monogramista AM
Velké Meziříčí, 2 ks, nedatováno,
, dřevoryt, 10 x 13 cm; 10 x 14 cm
139 Ján Ťapák
Vodnář, 2014,
140 Různí autoři
Konvolut, 6 ks, nedatováno,
, různé techniky na papíře, různé formáty
141 Různí autoři
Konvolut, 7 ks, nedatováno,
142 Bojanovská
Konvolut, 2 ks, nedatováno,
, akvarel a tuš na papíře, různé rozměry
143 Jaroslav Dobrovolský
Pražská ulička, nedatováno,
, dřevoryt, 23,5 x 15,5 cm
144 Fábryová
Proměny, nedatováno,
, počítačová grafika, 14 x 19,5 cm
145 J. Fajtová
Bílá zima, nedatováno,
, olej na sololitu, 20 x 44 cm
146 Vincent van Gogh
Autoportrét, nedatováno,
, reprodukce, 42 x 38 cm
147 Jaroslav Chudomel
Vesnice, nedatováno,
, litografie, 21 x 32 cm
148 Karel Kafka
Lom, nedatováno,
, olej na plátně, 55 x 65 cm
149 Milada Kazdová
Míčovna v Královské zahradě, nedatováno,
, měkký kryt, 15,5 x 21 cm
150 František Klímek
Motiv z Říma, nedatováno,
, tuš na papíře, 40 x 38 cm
151 Milada Kazdová
Karlův most, nedatováno,
, měkký kryt, 14,5 x 36 cm
152 Bohuslav Knobloch
Kytice, nedatováno,
, litografie, 48 x 34 cm
153 A. Koktavý
Hrad na pobřeží, nedatováno,
, olej na plátně, poškozeno, 40,5 x 56 cm
154 Emil Kotrba
Povoz, nedatováno,
, litografie, 22,3 x 30 cm
155 Libuše Pilařová Kverková
Krajina, nedatováno,
, olej na plátně, 45 x 85 cm
156 Bohdan Lacina
Chlapec, nedatováno,
, dřevoryt, 18 x 22 cm
157 Ludwig Lange
Valdštejnská jízdárna, Praha, nedatováno,
, ocelorytina, 10,5 x 16 cm
158 František Líbal
Chalupa, nedatováno,
, olej na kartonu, 43 x 58 cm
159 Josef Mánes
Domov, nedatováno,
, průmyslová litografie, 40 x 48 cm
160 Rudolf Mejšnar
Dívka na palouku, nedatováno,
161 Eduard Milén
Portrét muže, nedatováno,
, litografie, 22 x 20 cm
162 D. Němeček
Cesta, nedatováno,
, olej na sololitu, 30 x 40 cm
163 Novotný
Letohrádek Hvězda, nedatováno,
, olej na kartonu, poškozeno, 50 x 39 cm
164 Jan Paroubek
Pole za městem, nedatováno,
, akvatinta, 18,5 x 24,5 cm
165 Jiří Peca
Praha, nedatováno,
, litografie, 40,2 x 61,2 cm
166 Jindřich Pithart
Jaro na úpatí hor, nedatováno,
, olej na kartonu, mírně poškozeno, 35 x 50 cm
167 Ferdinand Pochobradský
Stará škola v Chrudimi, nedatováno,
, linoryt, 22 x 34 cm
168 Vladimír Silovský
Královská zahrada, nedatováno,
, lept, 19 x 15 cm
169 L. Šíma, připsáno
Portrét ženy, nedatováno,
, olej na plátně, 60 x 50 cm
170 František Škrabánek
Jarní nálada, nedatováno,
, olej na plátně, 40 x 84 cm
171 Václav Šprungl
Zátiší s květinou, nedatováno,
, olej na plátně, poškozeno, protržené plátno, 55 x 33 cm
172 Emilie Tomanová Matošková
Malující dítě, nedatováno,
, dřevoryt, poškozeno, 33,5 x 21 cm
173 Toyen
Spící, nedatováno,
, offset, 48 x 60 cm
174 Jaroslav Vodrážka
Práče, nedatováno,
, lept, 27 x 21 cm
175 Viktor Vorlíček
V aleji, nedatováno,
, lept, 19,5 x 16 cm
176 Emil Wänke
Pražský hrad, nedatováno,
, barevný lept, 26 x 20,5 cm
177 August Wischer
Palba, nedatováno,
, litografie, 58,3 x 45 cm
178 Emil Wänke
Kostel nad řekou, nedatováno,
, lept, 26,1 x 20,4 cm
179 J. Zavřel
Mlýn, nedatováno,
, dřevoryt, 19 x 13,5 cm
180 Ján Želibský
Tryzna, nedatováno,
, litografie, 14 x 23,5 cm
181 Yan Zelenka
Želva, nedatováno,
, sádra, 28 x 20,5 cm
182 Yan Zelenka
Barokní postava, nedatováno,
, patinovaná sádra, v. 34 cm
183 Yan Zelenka
Barokní postava, nedatováno,
, sádra, v. 28,5 cm
184 Yan Zelenka
Korál, nedatováno,
, patinovaná hlína, v. 28,9 cm
185 Yan Zelenka
Skok do vody, nedatováno,
, patinovaná sádra, 20,8 x 15,3 cm
186 Yan Zelenka
Dívka s kyticí, nedatováno,
, sádra, 41 x 20 cm
187 Yan Zelenka
Hlava muže, nedatováno,
, sádra, v. 26,5 cm
188 Yan Zelenka
Hlava ženy, nedatováno,
, sádra, 35 x 23 cm
189 Yan Zelenka
Stojící akt, nedatováno,
, patinovaná sádra, v. 54 cm
190 Autor nezařazen
Benátky, nedatováno,
, fotografie, 11,4 x 23,9 cm
191 Autor nezařazen
Maroko, 2 ks, nedatováno,
, vintage gelatin silver print, různé formáty
192 Autor nezařazen
Velechrám Sv. Víta v Praze, nedatováno,
, rytina na kovové desce, 20 x 15,5 cm
193 Autor nezařazen
Most, nedatováno,
, akvatinta, 24 x 32 cm
194 Autor nezařazen
Albatros, nedatováno,
, litografie, 30 x 56 cm
195 Autor nezařazen
Jezdec na koni, nedatováno,
, ocelorytina, 33 x 25 cm
196 Autor nezařazen
Alt Sievering, nedatováno,
, litografie, 33 x 29 cm
197 Autor nezařazen
Květiny, 2 ks, nedatováno,
, reprodukce, 40 x 32 cm
198 Autor nezařazen
Květiny ve váze, nedatováno,
, litografie, 45 x 32 cm
199 Autor nezařazen
Květiny ve džbánu, nedatováno,
, litografie, poškozeno, 45,5 x 32 cm
200 Autor nezařazen
Pokorný syn, nedatováno,
, reprodukce, 52 x 38 cm
201 Autor nezařazen
Výpočet místa odrazu, nedatováno,
, monotyp, 15,7 x 23 cm
202 Autor nezařazen
Zámek, nedatováno,
, linořez, 17 x 8,8 cm
203 Autor nezařazen
Kde ty loňské sněhy jsou, nedatováno,
, monotyp, 19,7 x 19,7 cm
204 Autor nezařazen
Kentaur, nedatováno,
, litografie, 27 x 17 cm
205 Autor nezařazen
Pro sběratele hub, nedatováno,
, kombinovaná technika na sololitu, 27,7 x 32,5 cm
206 Autor nezařazen
Pyramida, nedatováno,
, serigrafie, 27,7 x 40 cm
207 Autor nezařazen
Příznaky stárnutí, nedatováno,
, monotyp, 34 x 25 cm
208 Autor nezařazen
Na tenkém ledě, nedatováno,
, monotyp, 34 x 25,4 cm
209 Autor nezařazen
Vesnice, nedatováno,
, akvarel na papíře, 12 x 17 cm
210 Autor nezařazen
Kompozice, nedatováno,
, hlubotisk, 20,5 x 15 cm
211 Autor nezařazen
Odpolední toaleta, nedatováno,
, tuš a pastel na papíře, 24,5 x 16 cm
212 Autor nezařazen
Bludiště Greendealu, nedatováno,
, kombinovaná technika na papíře, 30 x 42 cm
213 Autor nezařazen
Krajina se stromy a sklárnou, nedatováno,
, kombinovaná technika na papíře, 33 x 46 cm
214 Autor nezařazen
Podzemní království, nedatováno,
, kombinovaná technika na papíře, 35,5 x 48,5 cm
215 Autor nezařazen
Květiny ve váze, nedatováno,
, pastel na papíře, 56 x 42 cm
216 Autor nezařazen
Zbojník, nedatováno,
, uhel na papíře, 67,5 x 38 cm
217 Autor nezařazen
Kaligrafie III., nedatováno,
, tuš na papíře, 118 x 120 cm
218 Autor nezařazen
Kaligrafie IV., nedatováno,
, tuš na papíře, 118 x 120 cm
219 Autor nezařazen
Kaligrafie I., nedatováno,
, tuš na papíře, 132 x 34 cm
220 Autor nezařazen
Kaligrafie II., nedatováno,
, tuš na papíře, 33,5 x 24 cm
221 Autor nezařazen
Struktura, nedatováno,
, kombinovaná technika na papíře, 32,5 x 47 cm
222 Autor nezařazen
Klec, nedatováno,
, kombinovaná technika na kartonu, 59,5 x 50 cm
223 Autor nezařazen
Konvolut, 6 ks, nedatováno,
224 Autor nezařazen
Konvolut, 3 ks, nedatováno,
225 Autor nezařazen
Květiny, 2 ks, nedatováno,
226 Autor nezařazen
Konvolut, 3 ks, nedatováno,
227 Autor nezařazen
Děti, 2 ks, nedatováno,
, kombinovaná technika na desce, 13,5 x 9 cm
228 Autor nezařazen
Ministrant, nedatováno,
, olej na kartonu, 30 x 40 cm
229 Autor nezařazen
Kytice, nedatováno,
, olej na plátně, 34 x 29 cm
230 Autor nezařazen
Horizonty, nedatováno,
, kombinovaná technika na plátně, 38,5 x 36 cm
231 Autor nezařazen
Kompozice, nedatováno,
, kombinovaná technika na desce, 50 x 40 cm
232 Autor nezařazen
Zátoka, nedatováno,
, kombinovaná technika na plátně, 55 x 80 cm
233 Autor nezařazen
Masožravá květina podle Ondřeje Sýkory, nedatováno,
, olej na sololitu, 56 x 39 cm
234 Autor nezařazen
Letní krajina, nedatováno,
, olej na plátně, mírně poškozeno, 66 x 81 cm
235 Autor nezařazen
Dívky u vody, nedatováno,
, olej na dřevě, 24,5 x 16,5 cm
236 Autor nezařazen
Abstraktní kompozice, nedatováno,
, akryl na plátně, 29,8 x 29,8 cm
237 Autor nezařazen
Dáma v klobouku, nedatováno,
, olej na plátně, 30 x 30 cm
238 Autor nezařazen
Zátiší, nedatováno,
, olej na plátně, 33 x 50 cm
239 Autor nezařazen
, kombinovaná technika na sololitu, 40 x 41 cm
240 Autor nezařazen
Na procházce, nedatováno,
, kombinovaná technika na plátně, 40 x 50 cm
241 Autor nezařazen
Červená krajina, nedatováno,
, olej na plátně, 40 x 60 cm
242 Autor nezařazen
U vody, nedatováno,
, olej na desce, 41 x 40 cm
243 Autor nezařazen
Stíny, nedatováno,
, akryl na plátně, 50 x 40 cm
244 Autor nezařazen
Na řece, nedatováno,
, olej na překližce, 50 x 60 cm
245 Autor nezařazen
Žena, nedatováno,
, olej na plátně, poškozeno, 55 x 66 cm
246 Autor nezařazen
Kytice, nedatováno,
, olej na plátně, poškozeno, 65 x 76 cm
247 Autor nezařazen
, kombinovaná technika na desce, 73,5 x 73 cm
248 Autor nezařazen
Panna Maria s Ježíškem, nedatováno,
, kov, perly, český granát?, 21,5 x 16 cm
249 Autor nezařazen
Most, nedatováno,
, lept, 31,5 x 21 cm
250 Autor nezařazen
Buržousti na procházce, nedatováno,
, akvarel a tuš na papíře, 32 x 22,5 cm
251 Autor nezařazen
Konvolut, 2 ks, nedatováno,
, dřevoryt, různé rozměry
252 Autor nezařazen
Jan Amos Komenský káže dětem, nedatováno,
, dřevoryt, 19 x 15 cm
253 Autor nezařazen
Setkání mezi domy, nedatováno,
, litografie, 18,4 x 20,2 cm
254 Autor nezařazen
Odpočinek pod stromy, nedatováno,
, litografie, 17,5 x 22 cm
255 Autor nezařazen
Kytice, nedatováno,
, akvarela, kvaš a tužka na papíře, 40 x 26 cm
256 Různí autoři
Konvolut, 10 ks, různá data vzniku,
257 Různí autoři
Konvolut, 3 ks, různá data vzniku,
258 Různí autoři
Kalendáře, 5 ks, různá data vzniku,
, různé techniky na papíře, různé rozměry
259 Různí autoři
Konvolut, 21 ks, různá data vzniku,