Adam Štech (1980)

Dvě prsa

Dvě prsa, 2012 – 2014

akryl, olej, pastel a papír na plátně | 165 × 140 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ptáček

Ptáček, 2005

olej na plátně | 135 × 110 cm

62 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Těhotná Brigita

Těhotná Brigita, 2016

olej na plátně | 130 × 100 cm

100 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST