>x
Dětská nemocnice

Alena Vykulilová (1953)

Dětská nemocnice, 1976

vintage gelatin silver print | 27,1 × 38 cm | sign. vzadu Alena Vykulilová

CENA: 2 500 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Alena Vykulilová (1953)

Dětská nemocnice

Dětská nemocnice, 1976

vintage gelatin silver print | 27,1 × 38 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Deštník

Deštník, 2008

vintage gelatin silver print | 30,4 × 45,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vlaďka

Vlaďka, 1976

vintage gelatin silver print | 23,3 × 17,8 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dětská nemocnice

Dětská nemocnice, 1976

vintage gelatin silver print | 29,1 × 38 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Poloakt

Poloakt, 1974

vintage gelatin silver print | 24 × 15,9 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hra II.

Hra II., 1978

vintage gelatin silver print | 39 x 27 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sestřičky I.

Sestřičky I., nedatováno

vintage gelatin silver print | 38 x 28,1 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST