Aleš Lamr (1943)

Trhlina

Trhlina, 1987

akvarel a tuš na papíře | 58,3 × 41 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Doteky krajin

Doteky krajin, 2010

litografie | 81 x 55 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Viděl jsem třetí nebe

Viděl jsem třetí nebe, 1992

akryl na plátně | 145 × 115 cm

156 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST