Aleš Lamr (1943)

Trhlina

Trhlina, 1987

akvarel a tuš na papíře | 58,3 × 41 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Doteky krajin

Doteky krajin, 2010

litografie | 81 x 55 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Viděl jsem třetí nebe

Viděl jsem třetí nebe, 1992

akryl na plátně | 145 × 115 cm

156 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pop Art

Pop Art, 1971

tuš na papíře | 62,2 x 45 cm

3 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hra

Hra, 1971

tuš na papíře, perforováno | 62,6 x 45,1 cm

3 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ice Cream

Ice Cream, 1971

tuš, tužka a fixy na papíře | 62,6 x 42,6 cm

3 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ohraničené mraky

Ohraničené mraky, 1972

tuš na papíře | 59,4 x 42 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
U. F. O.

U. F. O., 1974

akvarel, tuš a fixy na papíře | 42,5 x 58,7 cm

4 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nebeské hrátky

Nebeské hrátky, 1974

akvarel, tuš a fixy na papíře | 42 x 59,5 cm

4 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mašinky strašinky

Mašinky strašinky, 1976

akvarel a tuš na papíře | 63 x 45,3 cm

6 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čekání na potvrzení

Čekání na potvrzení, 1978

akvarel, tužka, papír | 51 x 36,8 cm

7 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Untitled

Untitled, 1980

tuš na papíře | 58,5 x 41 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Přeletění

Přeletění, 1983

akvarel a tuš na papíře | 41,3 x 59,6 cm

7 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Prkenný taneček

Prkenný taneček, 1983

akvarel a tuš na papíře | 41,3 x 58 cm

7 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Brána

Brána, 1983

akvarel a tuš na papíře | 59 x 41,9 cm

8 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tak se chytá na lep

Tak se chytá na lep, 1983

akvarel a tuš na papíře | 59 x 36 cm

4 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Skater and Skier

Skater and Skier, 1983

akvarel a tuš na papíře | 41,3 x 58,8 cm

7 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Houpačka

Houpačka, 1995

litografie | 70 x 54 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST