Aleš Lamr (1943)

Viděl jsem třetí nebe

Viděl jsem třetí nebe, 1992

akryl na plátně | 145 × 115 cm

156 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pop Art

Pop Art, 1971

tuš na papíře | 62,2 x 45 cm

3 625 Kč
Hra

Hra, 1971

tuš na papíře, perforováno | 62,6 x 45,1 cm

3 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ohraničené mraky

Ohraničené mraky, 1972

tuš na papíře | 59,4 x 42 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Untitled

Untitled, 1980

tuš na papíře | 58,5 x 41 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Skater and Skier

Skater and Skier, 1983

akvarel a tuš na papíře | 41,3 x 58,8 cm

7 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Houpačka

Houpačka, 1995

litografie | 70 x 54 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hmotička

Hmotička, 90. léta

porcelán | 26 x 14 x 37 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Duhové nebe

Duhové nebe, 1992

akvarel a tužka na papíře | 20 x 29 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST