Andrej Bělocvětov (1923 – 1997)

Zátiší

Zátiší, 1944

olej na plátně a lepence | 50 × 68 cm

37 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Což kdybychom to zkrátili?

Což kdybychom to zkrátili?, 1974

tuš na papíře | 20,5 × 29,5 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka

Dívka, 1946

olej na plátně | 42 × 27 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Plamen a voda

Plamen a voda, 1980

olej, tempera a kvaš na kartonu | 49,7 × 28 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Předjaří u vody

Předjaří u vody, 60. léta

olej na plátně | 40 × 60 cm

57 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nademnou stonožka

Nademnou stonožka, 60. léta

olej na plátně | 70 × 60,5 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, nedatováno

tempera, kvaš a tuš na papíře | 33 × 23 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST