Andrej Bělocvětov (1923 – 1997)

Pramen

Pramen, 1963

olej na kartonu | 50,5 × 70 cm

Portrét

Portrét, nedatováno

olej na lepence | 37 x 25 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Stařena

Stařena, nedatováno

akvarel na papíře | 26,5 x 20,5 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Magda

Magda, 1963

tužka a uhel na papíře | 58,5 x 39,5 cm

8 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST