Rastrománie

Antonín Gribovský (1933 – 1989)

Rastrománie, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39,7 × 29,9 cm | vzadu opatřeno razítkem Ant. Gribovský

CENA: 2 500 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Umělec

Umělec, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30,3 × 24 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší

Zátiší, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,6 × 15,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž

Muž, 60. léta

vintage gelatin silver print | 14,8 × 24 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rastrománie

Rastrománie, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39,7 × 29,9 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rastrománie

Rastrománie, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39,8 × 29,9 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zimní motiv

Zimní motiv, nedatováno

vintage gelatin silver print | 19,4 × 17 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Cvičenci

Cvičenci, nedatováno

vintage silver print | 31,5 × 29,1 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Větrný mlýn

Větrný mlýn, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,5 x 23,1 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Motiv z Olomouce

Motiv z Olomouce, nedatováno

vintage gelatin silver print | 16,3 x 27,6 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vzkaz

Vzkaz, nedatováno

vintage gelatin silver print | 28,7 x 22,7 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dělník

Dělník, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30 x 39,7 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Fragment sochy

Fragment sochy, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 37,4 x 27,4 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Asfaltér

Asfaltér, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 18,7 x 39 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST