Autor nezařazen

Pole

Pole, nedatováno

olej na lepence | 34 x 34,5 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, nedatováno

olej na plátně | 50 x 70 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Horské jezero

Horské jezero, nedatováno

olej na lepence | 60 x 30 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST