Autor nezařazen

Pole

Pole, nedatováno

olej na lepence | 34 x 34,5 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, nedatováno

olej na plátně | 50 x 70 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Portrét

Portrét, 1844

olej na plátně | 71 x 58 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na počátku cesty

Na počátku cesty, nedatováno

olej na plátně | 25,2 x 32,4 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Horské jezero

Horské jezero, nedatováno

olej na lepence | 60 x 30 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské střechy

Pražské střechy, nedatováno

olej na plátně a lepence | 47 x 39,7 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST